W dniu 5.07.2014 roku Krakowski oddział Klubu wybrał się na wspólny wyjazd. Celem naszym w tym dniu był zamek, który leży ponad wioską Rudno, na Górze Zamkowej. Obecnie są to ruiny średniowiecznego zamku Tenczyn (Tęczyn) pochodzącego z XIV wieku. Jak zawsze po dobrej kawie u Dominika i zebraniu grupy 14 osób, ruszyliśmy w trasę.

Kierując się wzdłuż Wisły odbiliśmy w kierunku krakowskich błoni, gdzie dołączyły do nas jeszcze 3 osoby. Później już tylko droga przed nami…. Szczegółowa recenzja z wycieczki oraz więcej zdjęć wkrótce na naszej stronie www. Pokonaliśmy wspólnie z pod VIA CAFFE 80 km. Szczegóły trasy i jego ślad również na naszej stronie. Dziękuję wszystkim za obecność, wspólne kilometry i maaaaasssssę uśmiechu.

Pamiętajcie o uzupełnieniu tabeli w ramach zdrowej rywalizacji linki jak ktoś jeszcze nie ma - również jest na naszej stronie. Dopisujemy sobie zatem po 80 pkt. Andrzej za pilnowanie tasy wycieczki i organizację zdjęć na trasie +15 pkt. Velina za wytrwałość na swoim miejskim rowerze i nie poddanie się również 10 pkt. Całej reszcie serdecznie dziękuję (szczególnie nowym osobą co były z nami pierwszy raz) i zapraszam na kolejne wycieczki naszego klubu :)))