Miejsca zniżek dla oficjalnych członków Stowarzyszenia:

 

Sklep oraz Serwis Go Ride - 5% na rowery (dotyczy rowerów nie przecenionych), 15% na części i akcesoria (dotyczy produktów nie przecenionych) oraz 20% rabatu na usługi serwisowe. Produkty przecenione będą podlegały indywidualnej wycenie - jest to spowodowane zróżnicowanym poziomem obniżek. Kraków i wysyłka Polska Przed dokonaniem płatności informujemy sprzedawcę o zniżce dla Stowarzyszenia Klubu 80 Rowerów - Kraków oraz weryfikujemy się podając imię i nazwisko osoby uprawnionej do zniżki.

5% zniżki na meble w firmie GREGOR - Meble na Wymiar. Przed dokonaniem zamówienia informujemy sprzedawcę o zniżce dla Stowarzyszenia Klubu 80 Rowerów - Kraków oraz weryfikujemy uprawnienia do zniżki podając swoje imię i nazwisko jako osoby uprawnionej do tej zniżki.
Dr Albin 10% w serwisie rowerowym „Dr Albin”Kraków i okolice

Sklep Rowerowy Bike-RS Kraków (dawniej BIKE ID) – 10% rabatu na rower, 15% rabatu na towar (z wyłączeniem produktów marki Campagnolo i Shimano), 10% rabatu na usługi. Bike ID to oferta Lapierre, Look, Trek, Tufo, Knog, Hirzl oraz wile innych wyselekcjonowanych marek - Kraków i wysyła - Polska

6% w sklepie http://szybkitowar.shoparena.pl/ Piotr Furmański - Kraków i wysyłka Polska

Niecodzienni

15% w sklepie niecodzienni.pl - Kraków i wysyłka Polska

Bikegaraż W "Bikegaraż Serwis Rowerowy" - 10% zniżkę na wszystkie usługi serwisowe.  Zapraszamy na ich stronę http://www.bikegaraz.pl oraz na FB: https://www.facebook.com/bikegaraz - Kraków i okolice
 
labicicletta

10% zniżki na napoje La Bicicletta w samym sercu Kazimierza.

FB: https://www.facebook.com/La.Bicicletta.restaurant.cafe Kraków i okolice

MikeSport Zniżka w wysokości 10% obowiązuje w sklepie stacjonarnym (na wszystkie produkty, również przecenione) jak i internetowym www.mikesport.pl (Jeśli by ktoś chciał kupić przez interet, to proszę wczęśniej @ do nas podamy kod na rabat)
Zniżka w wysokości 8% obowiązuje w sklepie stacjonarnym na wszystkie produkty, również serwis. Przed dokonaniem płatności poinformuj sprzedawcę o zniżce dla Stowarzyszenia Klubu 80 Rowerów - Kraków. Sklep ma listę oficjalnych członków, więc na jej podstawie weryfikują uprawnienia do rabatu.
   
 Przystań w Tyńcu  5-10% w Przystani pod Lutym Turem - Tyniec