Szanowni Darczyńcy,

Chciałbym skierować do Was kilka serdecznych słów wdzięczności za Wasze hojne wsparcie w zbiórce na zakup roweru elektrycznego. Wasza życzliwość i otwartość serca sprawiły, że marzenie o nowym rowerze stało się rzeczywistością, a ja nie mogę wyrazić mojego podziękowania w wystarczająco mocnych słowach.

Dzięki Waszemu wsparciu, teraz mam nie tylko środek lokomocji, który będzie mi pozwalał realizować założone cele w Stowarzyszeniu Klub 80 Rowerów - Kraków, ale także odczuwam wsparcie społeczności (Was), która pokazuje iż dobro wraca i możemy pomagać sobie nawzajem. Wasza hojność nie tylko poprawi moją jakość życia, ale również wniosła do niego niesamowitą radość i nadzieję.

Chciałbym podziękować każdemu z Was indywidualnie za Wasze ofiary, które złożyły się na osiągnięcie tego celu. To niesamowite, jak wspólne działanie może zmienić życie jednej osoby. Obiecuję, że z roweru elektrycznego będę korzystał z szacunkiem i wdzięcznością, pamiętając o każdym z Was, kto przyczynił się do tego wspaniałego prezentu.

Wierzę, że Wasza dobroć wywołała łańcuch pozytywnych wydarzeń, który będzie się rozwijał wokół mnie, Stowarzyszenia i innych, inspirując ich do podobnych aktów życzliwości. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł być dla kogoś takim samym źródłem radości, jak Wy byliście dla mnie.

Jeszcze raz ogromne dzięki za Waszą hojność, ciepło i dobroć. Wszystko to sprawiło, że czuję się częścią niezwykłej społeczności, gotowej do pomocy i dzielenia się z innymi. Bądźcie pewni, że Wasze dobro wróci do Was po sto kroć.

Przede wszystkim chciałem podziękować mojej żonie Agnieszce za wsparcie finansowe i mentalne. Od wycieczek z żoną to wszystko się zaczęło i mogę teraz dla Was organizować wycieczki.

Agnieszce Dziedzic z Fundacji Marzenia bez ograniczeń za wsparcie przy zbiórce – Bez Ciebie Aga to by się nie udało!

Arturowi Łapińskiemu – który ogarnął temat roweru po mega cenie i Arturowi Woźnica – który mnie do niego skierował.

Firmie Electrofun - za sprzedaż roweru i jego złożenie

Piotrowi ĆWIK z Radia Kraków – za nagranie materiału w studiu

Kubie Paluch z Hello Kraków za nagranie ze mną wywiadu i materiału promującego zbiórkę.

oraz darczyńcom, o których wiem bo nie byli anonimowi:

Grzegorz Sikora z firmy Gregor - Meble na wymiar,  Jacek Ciuk, Szfaka - za charytatywny stream na Twitch, Olenkaa – za charytatywny stream na Twitch, Mrs_Vi, Żagiel, Bartłomiej Staniec, Rafał Dablju, tomekgigant, Teresa z rowerów, Gabriela Kowal, Mateusz Tomalczyk, Łukasz Tomalczyk, Kasia Oleksy, Łukasz Gibała, Marek Grabowski, Ela K., Krzysztof Sarna, Magdalena Flis, Łukasz Luki, Szyszkodar, Magdalena Surowiec, Jurek Jerzy, Magda R. Judyta Cierpiał, Rafał Szydło, okrzton, Joanna Kruza, Ignacy Sęk, Mariusz Drozd, Krzysztof Popławski, Rafał Kowalski, Ilona Palka, Marek Wójcik

I wszystkim tym anonimowym darczyńcom i osobom, których nie wymieniłem, a przyczynili się do tego roweru.

Z największym szacunkiem i wdzięcznością,

Mirek