Wycieczka inauguracyjna to jak zawsze niezapomniane przeżycie dla miłośników 2 kółek. Na starcie okazała się liczna grupa ponad 30 osób lubiących aktywny wypoczynek. W trakcie tej wycieczki można podziwiać piękno krajobrazów, odkrywać ukryte dolinki i zwiedzać ciekawe miejsca.
 
Podczas wycieczki mieliśmy okazję poznać wiele ciekawych miejsc, w tym malownicze widoki, mijając po drodze jeziorka oraz niezwykłe formacje skalne. Jednym zdaniem wędrowaliśmy przez lasy, po łąkowych polach, mijaliśmy urocze wiejskie chatki i cieszyliśmy się zapierającymi dech w piersiach widokami.
 
Największym atutem tej wycieczki był z pewnością jej charakter - trasa prowadziła przez urokliwe, ale niezbyt wymagające tereny, dzięki czemu była idealna dla osób o różnym stopniu zaawansowania w turystyce górskiej. Mimo to, trasa była bardzo urozmaicona, co sprawiło, że każdy kilometr był pełen wrażeń i atrakcji.
 
Podsumowując, wycieczka inauguracyjna za udaną. Otwarcie sezonu uważamy za pełne sukcesu. Pojawiły się również nowe osoby, co znaczy że to co robimy ma duży sens. Polecamy nasze wycieczki każdemu, kto pragnie odpocząć od codzienności, zrelaksować się w pięknej scenerii i poznać nowych ludzi na naszych wycieczkach.
 
Dziękujemy za to że byliście i do następnego wyjazdu ;)