21.11 odbyło się oficjalne zakończenie sezonu rowerowego dla grupy rekreacyjnej (Nasza grupa Jurajska jeździ cały rok). Zakończyliśmy ten rok 2021 wycieczką w gronie 22 osób. Trasa jaka była przygotowana na ten dzień to Velo Huta. Kilometry dostosowane były do pory roku, gdyż szybko robi się już szarówka i chłodno. Pokonaliśmy tego dnia razem 60 km.

Na zakończenie tego dnia czekał nas wspólny grill u Grześka na działce, dla osób, które miały ochotę i czas jeszcze spędzić z nami ten wieczór.

Ślad z pokonanej trasy na naszym profilu:

https://connect.garmin.com/modern/activity/7898994074

Do tabelki wpisujemy po raz ostatni w tym sezonie 60 pkt. http://bit.ly/2UwVIW0 (od przyszłego roku będziemy rejestrować naszą aktywność w aplikacji Aktywne Miasta)

Zdjęcia z tego dnia wykonane przez Jacka:

https://www.facebook.com/groups/stowarzyszenieklub80rowerowrekreacyjna/permalink/429406211979266/

Dziękujemy wszystkim za tak liczą obecność pomimo chłodu i jesiennej aury.

Od przyszłego sezonu przechodzimy na aplikację Aktywne Miasta, aby nie wpisywać danych ręcznie. Polecamy już się w niej zarejestrować nie zostawiać na ostatni moment:

Rejestracja do niej z poziomu strony www: https://aktywne.miasta.pl/panel/register

Lub od razu w aplikacji na Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.bydgoszcz.aktywna&hl=pl&gl=US

iOS: https://apps.apple.com/pl/app/rowerowa-stolica-polski/id1317715080?l=pl&fbclid=IwAR064Y716ggxOoeHXQ2yPBWCVVW4RXywDRSVHd_mT80meHB-nNaw6UC6GKM

Jak ktoś zainteresowany rywalizacją na przyszły sezon i zawalczyć o nagrody na koniec sezonu, to proszę na prv na FB lub na naszego maila (stowarzyszenie@klub80rowerow.int.pl) wysłać nam adres e-mail na którym założyliście konto to wyślemy Wam zaproszenie do znajomych i do tej rywalizacji (bo tylko wtedy będzie możliwość wysłania Wam zaproszenia do rywalizacji) lub odszukajcie nas poprzez dodanie nas do znajomych po nazwie Stowarzyszenie Klub 80 Rowerów - Kraków lub można wyszukać nas po adresie e-mail stowarzyszenie@klub80rowerow.int.pl Jak będziemy mieli Was w znajomych, wtedy wyślemy zaproszenie do rywalizacji na rok 2022.

W razie pytań prosimy o wiadomość prywatną.