Było ciepłe lato, trochę padało…. dużo wina się piło…….. @&#*&!(%$  EEE!?! nie ta bajka…. A zatem…. W dniu 13.08 Klub 80-tki wybrał się na rajd do Alwerni. Pierwszy rajd z cyklu Małopolska TOUR promujący zdrowy styl życia.

Grupą 13 osób spotkaliśmy się jak zawsze na Placu Wolnica, szybkie przywitanie się z ludkami, parę słów i „dawaj” jedziemy w trasę. Tak naprawdę trochę kropiło, ale na to prawie nikt nie zwrócił uwagi. Kierunek Tyniec, Piekary, Cholerzyn tam też poczekaliśmy na kolegę Grześka, który nas gonił, bo koordynator nie odbierał telefonu :P :D W dalszą drogę ruszyliśmy już razem. Na trasie nie brakło terenu, gdzie kolega na kolarce ćwiczył bicepsy i zniósł rower na swoim ramieniu. Reszta ekipy jakoś szybciej lub wolniej zjechała na swoich dwukołowych rumakach. Na rynek w Alwerni zajechaliśmy z zapasem czasowym, więc na spokojnie można było się zapisać, wypić kawę, zjeść coś i posiedzieć na trawce czy ławce, bo dawno nikt z nas nie siedział ;)

Speaker cedził ostre słowa…, a czas leciał nieubłaganie. A tutaj nagle Madzia wita nas… Przyjechała na rajd z rodzinką, co jest fajną sprawą, że są aktywni, a nie że jedyny sport to pilot i Eurosport :)  Godzina 13 wybiła i ruszyliśmy z kopyta… Co niektórzy do pierwszego podjazdu, zajmowali 1 miejsce :D No ale to nie wyścig tylko przyjemne przejechanie traski, więc nie było się czym załamywać, tym bardziej że już mieliśmy od Krakowa trochę kilometrów.

Po objechaniu trasy MAXI, każdy na mecie dostał złoty medal ;) oraz posiłek regeneracyjny w postaci kiełbaski lub zupy. Do Krakowa wróciliśmy wzdłuż Wisły, przez Czernichów, przeprawę promową i do Tyńca, gdzie zatrzymaliśmy się na złociste kalorie.

Z grupą rozstaliśmy się na rozstaju dróg, a jakich to znają tylko uczestnicy tego wyjazdu :)

Razem z grupą pokonaliśmy tego dnia 125 km, co daje nam 2-gi wynik co do ilości naszych kilometrów z klubem jednego dnia. Gratulacje dla wszystkich uczestników, a także dla kolegi który osiągnął pierwszą 100 w swoim życiu. Teraz życzymy 200-tki :)

Mamy fajną Grupę Rekreacyjną z której jesteśmy dumni, bo pamiętajcie, że to WY tworzycie ten klub.

Do tabeli wpisujemy zatem 125 pkt. Szczegóły z naszego wyjazdu na naszym endomondo.

Poniżej kilka zdjęć, oraz filmik z naszego wyjazdu.

https://www.youtube.com/watch?v=gLDHUIOTSJU 

Pozdrawiamy

Ekipa Klubu 80 Rowerów