W dniu 03.08 Krakowski oddział za kierunek obrał Ojców. Co prawa inauguracyjna wycieczka była do Ojcowa ale od tamtego czasu przybyło wiele osób nowych, którzy jeszcze w tamte strony nie mieli okazji być.
Spotkaliśmy się o godzinie 9.30 w Via Caffe, gdzie jak zawsze Dominik stojąc na straży - otworzył specjalnie dla nas wcześniej kawiarnię. Po zapoznaniu się z nowymi osobami, grupa ze względu na dużą ilość osób została podzielona na 2 grupy. Niestety powodem jest przepis z art.32 ust.1 pkt. dla jednośladów - iż grupa nie może przekraczać 15 osób w jednej kolumnie. O godz. 10 ruszyliśmy powoli w trasę. Dwoma grupami poruszaliśmy się Krowoderską w kierunku ul. Łokietka. Samą Łokietka, która jest najdłuższą ulicą w Krakowie jechaliśmy dość długo, dopiero przy drodze na Zielonki odbiliśmy na trasę która już prowadziła nas w kierunku Ojcowa. Pod pierwszy dość długi podjazd wyjechał prawie, każdy, później już było zdecydowanie lżej.
Ze względu na to, że każdemu dajemy szansę na jazdę z nami (Grupa Rekreacyjna) to cała grupa na rozjazdach, czy też na górze danego podjazdu czekała, aż ostatnia osoba z grupy dojedzie do reszty. W samym Ojcowie pierwszy dłuższy postój był przy „źródełku miłości”. Kto mógł zjadł jakiś posiłek oraz uzupełnił płyny. Ruszając dalej podziwialiśmy okolice i piękne widoki, które otaczają malownicze miejsce którym jest Ojców.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Co więcej się działo zapraszam na naszą stronę www klubu tam szersza recenzja oraz więcej zdjęć z wyjazdu

Trochę statystyk:
Przejechaliśmy wspólnie: 64km
Łącznie w górę: 572 m
Łącznie w dół : 545 m
Czas całkowity: 4g:29m:32s

Każdy uczestnik wpisuje sobie punkty (o których wspomniałem w Ojcowie) zgodnie z ilością km czyli 64 pkt. Osób które nie ma na liście proszę dopisać się na samym dole.
Link do punktacji :
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc…

Miło było zobaczyć tyle nowych osób i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na nie jednej wycieczce organizowanej przez nas Ogólnopolski Klub 80 Rowerów.

Poniżej kilka zdjęć z wyjazdu