W sobotę 15 maja odbyła się wycieczka rekreacyjna do Lasu w Goszczy na ognisko. Na pl. Wolnica zebrało się prawie 30 osób. Po omówieniu trasy i planu wycieczki, podzieleni na 2 grupy ruszyliśmy w trasę. Po drodze dołączali do nas kolejni uczestnicy. Po przejechaniu pierwszej atrakcji - Lasku Łęgowskiego defekt roweru niestety zmusił Marka do zmiany planów na ten dzień.

My ruszyliśmy dalej przez Las Mogilski wzdłuż Dłubni nad Zalew Nowohucki i obok Dworku Matejki. Dalej trasa przebiegała mało ruchliwymi drogami i już byliśmy nad Zalewami w Zastowie gdzie zrobiliśmy pierwszy dłuższy postój. Teraz czekały nas podjazdy i superowy zjazd w lesie w Książniczkach. W dalszej kolejności były zakupy na ognisko, kolejny podjazd i wjeżdżamy do lasu, gdzie jest specjalne przygotowane miejsce do rozpalenia ogniska. 

Teraz był czas na kiełbaski i nawodnienie organizmów, wspólne zdjęcie i ruszyliśmy w drogę powrotną. W połowie drogi powrotnej kolega urwał łańcuch, ale dla Mariusza taka naprawa to dosłownie pikuś i po 10 min ruszyliśmy w dalszą drogę. Po wjeździe do Krakowa zadowoleni z wyjazdu chociaż nieco zmęczeni rozjeżdżaliśmy się w swoim kierunku a niektórzy załapali się jeszcze na delikatne opady deszczu.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne wycieczki z Klubem. 

W tabeli wyników wpisujemy 70 pkt bo tyle przejechaliśmy wspólnie km. http://bit.ly/2UwVIW0

Ślad z pokonanej trasy: https://connect.garmin.com/modern/activity/7150456778

Filmik z wyjazdu na naszym kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=ucePizsyy2g