W dniu 20 lipca po raz kolejny Krakowska Grupa Rekreacyjna odbyła wycieczkę. Tym razem ze względu na panujące upały wycieczka odbyła się nad Kąpielisko Przylasek Rusiecki. Z pod VIA VAFFE ruszyliśmy ekipą 10 osób. Trasa zapowiadała się całkiem przyjemna pomimo, iż o 10 rano już słońce grzało bardzo mocno. Ze względu, że trasa była spontanicznym wypadem - kierowaliśmy się wg. GPS. Oczywiście z tego względu okazało się całkiem nieplanowo trochę terenu przez "Krzaki" :)

Ze względu, że rozłączyło mi GPS-a w "Krzakach". Trasa osób które byłby tylko nad jeziorem w linku https://goo.gl/maps/MeEwS - czyli tam i z powrotem wyszło 42 km (to wyjątkowo ze względu utracenia sygnału). Tyle też punktów do tabeli wpisują sobie uczestnicy co niestety musieli wcześniej wyjechać.

Reszta grupy wpisuje sobie połowę trasy czyli nad wodę 21 km oraz do Niepołomic i z nich droga powrotna co dało nam sumę 53 km pod VIA CAFFE. Częściowe ślady z tras będę na stronie www oraz tam też galeria zdjęć w obszerniejszej wersji.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Tabela do punktów:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc…

Dziękuję wszystkim uczestnikom za spotkanie, przybycie - wspólne kilometry i wyrozumiałość co do "Krzaków" Choć co niektórym to było ich mało :)

Co działo się w "Krzakach" zapraszam na pełną recenzję na naszą stronęhttp://klub.80rowerow.pl

Do zobaczenia na kolejnej wycieczce.. !!