W dniu 3.05. Kraków rozpoczął sezon. Pogoda nie rozpieszczała lecz mimo to na wycieczkę wybrało się 8 osób.

Testowaliśmy nową aplikację, która rozrysowała nam pętlę o zadanej długości. Trasa okazała się dość wymagająca i z licznymi podjazdami, ale generalnie grupa nie narzekała  Do pokonania mieliśmy 50 km. Kierując się na południe Krakowa odwiedziliśmy takie miejscowości jak Swoszowice, Wrząsowice, Konary, Mogilany, Skawina, Piekary (Tyniec) i wróciliśmy z powrotem na Plac Wolnica.

Podjazdów było sporo, ale zostały one wynagrodzone dwoma zjazdami, gdzie niektórzy uczestnicy pobili swoje rekordy prędkości na zjeździe. Co do samych postojów były one różne, generalnie w miarę potrzeby grupy. Dłuższą przerwę mieliśmy w Skawinie na zdjęcia oraz w Tyńcu na uzupełnienie płynów oraz aby coś przegryźć.

Po drodze 2 kolegów odłączyło się od grupy, a reszta powoli dotarła tam skąd zaczęliśmy jazdę. Pożegnaliśmy grupę, a z kilkoma osobami wybraliśmy się jeszcze do zaprzyjaźnionej restauracji La Bicicletta na ulicy Miodowej.

Całej grupie dziękujemy za obecność i wspólne kilometry. Pokonaliśmy razem ~50 km, które nie należały do najłatwiejszych, więc tym bardziej jesteśmy zadowoleni.

W tabelę punktów wpisujemy sobie zatem po 50 pkt.
https://docs.google.com/…/1exQ-dVclHqQUcIH09Vf9HTBEZo…/edit…

Ślad z pokonanej trasy na naszym profilu Endomondo oraz kilka danych:
https://www.endomondo.com/users/21344361/workouts/916959130

DYSTANS: 49,90 km
CZAS TRWANIA: 3g:29m:34s
ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ: 14.29 km/h
MIN. WYSOKOŚĆ: 241 m
MAKS. WYSOKOŚĆ: 433 m
W GÓRĘ: 157 m
W DÓŁ: 256 m

A na koniec jeszcze kilka zdjęć z wycieczki

Ps. Jacku, dzięki za foty.

Pozdrawiamy!