Historyczny Klubowy rajd po gminie Zielonki

Od kiedy pamiętam bierzemy czynny udział w rajdach po gminie Zielonki. Tu zawsze jest gorąco! Inaczej nie mogło być i tym razem więc ten dzień też należał do tych upalnych.

Pogoda i zapewne duża trudność trasy sprawiła, iż na wyjazd wybraliśmy się kameralną grupą. Nie przeszkodziło to oczywiście miło spędzić tego dnia J 5 lat temu zapoczątkowaliśmy z Klubem uczestnictwo w rajdach. Niestety wirus spowodował, iż w tym roku nie mogą się odbyć, więc sami postanowiliśmy wrócić do pierwszej trasy jaką udało nam się przejechać w rajdzie.

Do Zielonek i z powrotem pojechaliśmy oczywiście na kołach. Sama trasa wymagała od nas dużego wysiłku oraz wewnętrznego samozaparcia aby w tak upalny dzień jeździć na rowerze a nie leżeć nad np. wodą ;)

Plan był, aby jechać w koszulkach od organizatorów, ale niestety gorąc sprawił iż nie było to możliwe, ale nic nie zaszkodziło zrobić pamiątkowe zdjęcie na końcu w tejże koszulce :)

Po przejechaniu trasy oraz uzupełnieniu wody i kalorii ruszyliśmy do Krakowa. Na koniec nie zabrakło odwiedzenia zaprzyjaźnionej kawiarni LoveRove na chwilę odpoczynku i schłodzony złocisty napój dla chętnych.

Dziękujemy wszystkim za wspólny dzień, pomimo upałów. Pokonaliśmy razem 62 km, choć zapewne wiele osób czuje się jakby było ich o wiele więcej. Do tabeli wpisujemy sobie tą ilość 62 pkt. http://bit.ly/2UwVIW0

Poniżej link do filmiku oraz kilka zdjęć z tego dnia.

https://youtu.be/ftWNUSlk89Y