W dniu 14.09 odbyła się kolejna wycieczka klubu. Tym razem odwiedziliśmy Dolinę Będkowską, która jest jedną z 7 dolin wchodzących w skład Parku Krajobrazowego „Dolinki Krakowskie”, Owa dolinka była naszym celem, oraz przy okazji przejechaliśmy przez Dolinę Kobylańską. W 11-stu śmiałków pomimo pochmurnej pogody spotkaliśmy się jak zawsze pod VIA CAFFE, gdzie Dominik wcześniej dla nas otworzył kawiarnię i co niektórzy mogli napić się smacznej kawy Parę minut po 10 ruszyliśmy w trasę.

Droga przebiegała miło i przyjemne. Duża część trasy prowadziła drogami mało uczęszczanymi przez samochody, lub wałami. Nie planowo jednak do celu poprowadził nas GPS przez Dolinę Kobylańską więc przy okazji mieliśmy okazję zobaczyć jej malownicze okolice. Dzięki temu mamy już za sobą 3 doliny i jeszcze 4 są przed nami, bo taki jest plan, aby zobaczyć wszystkie.

Wracając przez Zabierzów, Kryspinów oraz Tyniec gdzie zrobiliśmy sobie mały postój na Kolnej przy torze kajakowym spotkaliśmy Mirka, który przez kilka kilometrów dotrzymał nam towarzystwa. Na wysokości Salwatora dopadł nas deszcz i musieliśmy chwile pod mostem przeczekać największą ulewę, ale pomimo tego grupa nie poddała się i wycieczkę już małą grupą zakończyliśmy w VIA CAFFE na gorącej czekoladzie, tak aby troszkę wyschnąć i chwile porozmawiać.

Dziękuję wszystkim za obecność i wspólne kilometry. Trochę informacji z trasy, ślad oraz na koniec kilka zdjęć z wyjazdu.

None

Dystans: 65.19 km

Do tabeli w ramach zdrowej rywalizacji jak zawsze dopisujemy sobie punkty – czyli 65 pkt. (Jeśli kogoś nie ma na liście dopisuje się w lp. na końcu)