W dniu 15.09. Mariusz oraz Gregor z Grupy Jurajskiej przygotowali rekreacyjną trasę na rybkę. Spotkanie odbyło się jak zawsze na placu Wolnica o godzinie 9 w grupie 20 osób. Poranny chłód nie dał za wygraną. Wycieczkę opracowali Mariusz oraz Grzegorz więc i Oni mieli okazję tą wycieczkę poprowadzić.

Trasa nie miała za wiele przewyższeń, ale to nie oznaczało, że było całkowicie płasko, niektóre podjazdy dały się ludziom we znaki :) Nie zabrakło terenu oraz pięknych widoków. Na samym łowisku, chyba wszyscy wzięli posiłki rybne lub samą rybkę, bo w końcu po to tam pojechaliśmy ;) Na trasie było, kilka przerw tak, aby grupa miała czas zregenerować organizm, na podjazdach czy po kilkunastu przebytych kilometrach.

W drogę powrotną wróciliśmy przez piękną Puszczę Niepołomicką. Odwiedziliśmy czarny staw oraz kąpielisko w Przylasku Rusieckim, gdzie mieliśmy okazję odpocząć przed dalszą drogą oraz porobić sobie zdjęcia z łabędziami. Po zebraniu się w dalszą drogę, do Krakowa wróciliśmy od strony Nowej Huty. Tam też część osób się odłączyła do swoich domów, a część pojechała jeszcze na małe co nie co, jak to mawiał Kubuś Puchatek J.

Razem tego dnia pokonaliśmy 115 km. Tyle też wpisujemy sobie do naszej tabeli. http://bit.ly/2UwVIW0

Dziękujemy za organizację wyjazdu i za tak liczą obecność na naszych wycieczkach.

Poniżej kilka zdjęć z naszego

Do następnego razu.