19 lipca Krakowska Grupa Rekreacyjna Klubu 80 Rowerów wybrała się na „Dwór w Sierakowie”. W planie było wzięcie udziału w Rajdzie Slow Rajd Sieraków 2015 organizowanym w ramach rodzinnego pikniku. Pod Via Caffe pojawiło się 17 osób - najliczniejsza grupa w tym roku :) Wyruszyliśmy o 9:30. Tym razem wycieczkę poprowadził Dariusz. Niestety nie obyło się bez przygód, tuż koło Kopca Krakusa naszemu koledze Grzegorzowi uszkodził się łańcuch. Szczęście w nieszczęściu, że stało się to na początku trasy i mógł wrócić do domu komunikacją miejską. Dalsza droga przebiegała w miarę spokojnie. Liczne, lecz krótkie postoje na uzupełnienie płynów oraz na zebranie rozciągniętej miejscami grupy (głównie na przewyższeniach) sprawiły, że na miejsce dotarliśmy po godzinie 12. Pani Justyna, która nas przywitała była zaskoczona, gdyż myślała, że to powrotna ekipa z Rajdu :) Kiedy wyjaśniliśmy jej, że jesteśmy z Klubu 80 Rowerów padło pytanie czy chcemy gonić grupę, która ruszyła przed nami. Chęci nie brakowało mimo burzy i mocnej ulewy, które rozpętały się po dotarciu do Dworu. Ci, którzy mieli więcej siły ruszyli w pogoń. Reszta została aby delektować się regionalnymi przysmakami.
Kiedy koło godziny 16 wszyscy szczęśliwie (i szczęśliwi J) wrócili z Rajdu z grupą 2 Baranków, zrobiliśmy wspólnie na zakończenie kilka zdjęć. Był czas aby coś zjeść, odpocząć, porozmawiać, a także spróbować gier zorganizowanych przez Dwór Sieraków.
Po drodze pożegnaliśmy kilka osób, które odbiły do swoich domów. Jak najkrótszą trasą dotarliśmy do Via Caffe. Szczęśliwi i pełni wspomnień. Na pewno nie zapomnimy tego wyjazdu ze względu na trudny teren oraz gorący dzień, który każdemu dał się we znaki.
Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie. Za wspólne kilometry, a także wyrozumiałość dla tych z mniejszą formą :) Dziękuję Darkowi za prowadzenie grupy, Łukaszowi za pilnowanie „ogonków” i innym pomagającym :)

Poniżej kilka zdjęć oraz szczegóły pokonanej trasy. Wpiszcie swoje wyniki do tabeli. 57 pkt za wycieczkę, a dla osób które wzięły udział w rajdzie dodatkowe 22 pkt. Dla Darka plus 10 pkt.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1exQ-dVclHqQUcIH09Vf9HTBEZoEbuoa8TB5vNTezbJ4/edit#gid=1027282074

W albumie na końcu znajduje się kilka zdjęć grupy zrobiony przez "dwa baranki" z rajdu, w której część z nas brała udział. · Zaktualizowano około 6 mies. temu