3 lipca swoje koła skierowaliśmy do Chrzanowa, gdzie zaprosiła nas do siebie Grupa Chrzanowska. Spotkanie i start trasy był w Chrzanowie przy placu 1000-lecia o godzinie 9. Po przyjechaniu na miejsce musieliśmy rozładować nasze rowery z bagażnika, przywitać grupę miejscowych rowerzystów a także osoby, które również przyjechały z Krakowa swoimi samochodami. W sumie było nas 25 osób.

Tuż po 9 wyjechaliśmy w trasę. Najpierw lasami przejechaliśmy granicę Małopolski ze Śląskiem koło zalewu Groble a stamtąd do Jaworzna, gdzie zawitaliśmy do strefy „GEO sfera” na ognisko. Wcześniej zrobiliśmy zakupy. Na ognisko mieliśmy około godziny czasu, gdyż po nas była rezerwacja kolejnej grupy.

Po napełnieniu brzuchów i odpoczynku pojechaliśmy dalej, do parku Grudek, nad zalew Wydra, gdzie mieliśmy okazję przejść się po platformie zanurzonej pod wodą, mocząc w niej nasze stopy. Trochę ochłody w ten ciepły dzień się przydało. Później jeszcze objechaliśmy zalew Sosina, skąd wjechaliśmy do Rezerwatu Doliny Żabnika i szlakiem wróciliśmy do Chrzanowa.

Dziękujemy grupie „Rowerowy Chrzanów” za zaproszenie nas w swoje strony i poprowadzenie wycieczki. Na pewno jeszcze wrócimy w tamte rejony gdyż są bardzo malownicze.

Tego dnia pokonaliśmy razem 66 km, i tyle wpisujemy sobie do tabelki:  http://bit.ly/2UwVIW0

Pamiętajcie, aby ściągnąć aplikację, którą testujemy i docelowo będziemy chcieli zastąpić ręcznym wpisywanie punktów z naszych tras, co pozwoli nagrodzić nam najbardziej aktywne osoby na koniec sezonu, link do rejestracji aplikacji: Rejestracja do niej z poziomu strony www https://aktywne.miasta.pl/panel/register jest aplikacja na android oraz iOS.

Ślad z trasy pokonanej na naszym profilu Garmin:

https://connect.garmin.com/modern/activity/7150441749

Dziękujemy wszystkim za obecność i do następnego.